רכות


!הכול קרה ממש במקרה

זה היה בחג סוכות לפני ארבע שנים, לאחר שבועות של שכנועים וחפירות אינסופיות סוף סוף הצלחתי לשכנע את ברק שהגיע הזמן להרחיב את המשפחה ולהביא חבר חדש! כבר באותו היום מצאתי מקום פוטנציאלי ונסענו! באוטו ברק לא מפסיק להגיד לי שאנחנו רק הולכים לראות.. ואולי נבדוק בעוד מקומות .. ומסביר כמה זה חשוב לקבל החלטה שקולה בנושא. ברק יודע שבעיית האימפולסיביות שלי לא קטנה ושקבלת החלטות הצורכות איזושהי חשיבה זה פחות בשבילי , ככה זה בזוגיות משלימים אחד את השנייה ומנסים לצמצם נזקים :).

!מגיעים, התרגשות

מלא גורים מתוקים וסקרנים מסתובבים בחדר ויש ריח מתוק של תמימות באוויר. פתאום אני קולטת בזווית העין גורה אחת קטנטונת במיוחד משתוללת ורצה כמו מטורפת אחרי איזה כדור שמישהו זרק ... כמובן שאני ישר מתלהבת מהסיפור, לוקחת את המציאה החדשה שלי ומרימה אותה.

רבע עוף, יצור פצפון, רך ושביר ביותר...לא עברו יותר משתי דקות של פינוק והפשפשית הקטנה שהייתה לי על הידיים החליטה שהגיע הזמן ללמוד לעוף ופשוט זינקה לרצפה...

הכול קרה כמו בסרט בהילוך איטי ממש יכולתי לשמוע את עצמי צועקת "לאאאאאאאאאאאאא" וראיתי אותה עפה באוויר מהספה שנראתה באותו רגע כמו מגדל עזריאלי ומתרסקת על הרצפה.

- צרחה ואחר כך שקט-

כן כן, צ'ארלי קפצה לי מהידיים בגיל חודשיים! קטנה ושברירית כל כך! היא קיבלה מכה בראש (על ההשלכות נדבר בהמשך)אבל

!כמו חתול קמה, התנערה והמשיכה להשתולל, כבר באותו הרגע היינו צריכים להבין שמדובר בתופעה יוצאת דופן בשניות שלאחר מכן מרוב לחץ ואי נעימות הדבר היחידי שאני זוכרת זה את ברק לוחש לי באוזן "אז את מבינה שזה סופי- שברת

.שילמת, נכון? " ואותנו באוטו עם צ'ארלי, נוסעים בזהירות כאילו אנחנו בדרך חזרה מחדר לידה

האמת, שהרווחנו

הרווחנו 8 קילו של רכות, מתיקות ואהבה! 8 קילו של טירוף לכדורים, אוכל, ים וג'ימי! 8 קילו של כירבול אין סופי, ליקוקים פולשניים ביותר ונאמנות חסרת גבולות ומעצורים! 8 קילו שמסתכלים לנו בעיניים וממסים אותנו בכל פעם מחדש! 8 קילו של תאבון אינסופי! 8 קילו שלפעמים מרגישים כמו שלושים!

צ'ארלי, רכות ,ריבת חלב או צ'יקה. לא משנה איך תקראו לה היא כנראה אחד הדברים הכי מתוקים שקיימים! חברה מדהימה

!לג'ימי וללא ספק התוספת המושלמת למשפחה שלנו


Featured Posts