אימאל'ה מעלית!!!


פעם ג'ימי היה פחדן!

ג'ימי פחד ממעליות, הוא פחד להיכנס אליהן, הוא פחד שהדלת נסגרה, הוא פחד מהצליל שהמעלית עושה ... הוא כל כך פחד שפעם יצא לו פיפי באמצע העלייה. הבעיה הייתה שגם את המדרגות הוא לא אהב ולנו לא הייתה ברירה אלא לרוץ מלמטה עד למעלה ולנסות לשכנע אותו להצטרף למסיבה!

ג'ימי פחד ממכוניות, הוא פחד לקפוץ לכיסא, פחד מהנסיעה, הוא פחד מהרעש ולא פעם עלתה לי המחשבה שאולי הקיא הנעים שכיסה אותי באוטו היה בכוונה :)

ג'ימי פחד ממשאיות, טוב אז לא רק ממשאיות... אופנועים, רוכבי אופניים, רכבות, קורקינטים, גלגיליות ומוניות! פעם בטיולים ג'ימי אהב לשחק מחבואים ובכל פעם שמשהו רועש או מהיר עבר הוא היה מתחבא מאחורי ונעלם!

ג'ימי פחד מחיות אחרות... עכברים, כלבים אחרים, ציפורים, ארנבים, שרקנים, חתולים ועוד רבים וקטנים אחרים.

ג'ימי פחד מהרצועה, הוא לא היה מוכן לצאת לטיול בכל פעם שהרצועה התקרבה הוא השתטח והפך לסחבה.

הא, ג'ימי גם פחד משקיות, קערות ומגירות... באופן כללי ג'ימי הוא כלב שפוי, בעל התנהגות רגילה :)

עד היום ג'ימי מתנהג בחששנות כלפי דברים חדשים.. . אבל הוא מת על מכוניות ונכנס בלי בעיה למעליות, הוא מטורף על כלבים אחרים ואוהב לרדוף אחרי חתולים וציפורים, הוא כבר לא מפחד מארנבים וגם לא מאופנועים. הוא מתרגש בכל פעם שהוא רואה את הרצועה ומחכה בכל יום לצאת לטיול אופניים בשכונה!

ג'ימי למד והתבגר ! נחשף והתגבר !

כולנו מפחדים מכל מיני דברים, ג'ימי ואני לימדנו אחד את השנייה שחוויה אחת טובה יכולה לשנות את החיים! אומץ וסקרנות מובילים אותנו כל הזמן להתנסויות חדשות היוצרות חוויות חדשות, טובות ומלמדות. נכון, כולנו לפעמים צריכים דחיפה קטנה מאדם אוהב אבל בסופו של יום הכול אפשרי!

רגע גם לג'ימי יש מה להוסיף!

הטיפ של ג'ימי:

"אם אתם מפחדים משקית לא משנה אם מדובר בשקית זבל או בשקית סופר מלאו אותה בנשנוש טעים או צעצוע שאתם אוהבים והפחד יעלם!"


Featured Posts