מחשבות על הקיץ...


צ'ארלי מתה על מים!

בימי שבת בקיץ אנחנו הולכים לים, ג'ימי קצת פחות בקטע :) עם השנים גילינו בנוסף לאובססיות והרגלים מוזרים שלג'ימי יש גם חרדת מים קלה. זה לא שלא ניסינו בכל דרך אפשרית לגרום לו ליהנות במים: כדורים, חטיפים, כלבים אחרים, צלחות מעופפות, פעם אחת אפילו ניסינו עם נקניקיות ובעוד כל מיני צורות. מים זה פשוט לא הקטע שלו!

אבל צ'ארלי זה כבר סיפור אחר לגמרי...

אני לא יכולה לשים את האצבע על החלק האהוב עליה ביותר בכל חווית הים. אולי הדרך באוטו, לצלול מתחת לגלים, לעשות שניצל על החול במשך חצי שעה ולרוץ ישר אליי, ללכלך את המגבת, ללכלך את האוטו, ללכלך את הבית, המקלחת שאנחנו עושות יחד אחרי או הייבוש עם הפן כאילו היא במכון יופי :) מה שבטוח שבכל חלק מתחילת הטיול לים ועד סופו צ'ארלי בעננים!

שאנחנו בים אנשים בדרך כלל מסתכלים ולא כל מבינים, כלבה קטנה כל כך, רכה כזאת, מתוקה ושברירית מתנהגת כמו לא פחות מגולדן חולה מים! כבר באוטו זה מתחיל, יללות ונביחות של התרגשות "שקט צ'יקי, כבר מגיעים כולם שומעים אותך" אבל כלום לא עוזר! כמובן שזה רק מחמיר ככל שהים מתקרב... ריצה במעגלים ,נביחות צורמות בווליום לא הגיוני, משיכות שבשום צורה לא מתאימות לכלב כל כך קטן והטירוף רק גדל!

באופן מפתיע ביותר בשביל דבר כל כך עדין כמו צ'ארלי שבחורף אפילו לטייל בגשם ולהרטיב את הרגל היא לא מוכנה... כשמדובר בים, מים קפואים, גלים ענקיים או כמעט טביעה ממש לא מהווים מכשול עבורה!

זאת צ'ארלי, לא רואה ממטר ולא מפחדת כמעט מכלום! מלאת סקרנות ,אהבה לחיים ולמשחק. נהנית מנמנומים מתי שרק מתחשק לה, דוחפת את הלשון לכל מקום, נוחרת כל היום, מציקה לג'ימי בלי הפסקה ורצה לכל כלב ענק שהיא רואה.

כלב לא חי בעבר או בעתיד הוא מתרכז בהווה וחווה את הרגע בצורה הכי מלאה, חסרת מעצורים או חרטות! בכל יום הכלבים מלמדים אותי משהו חדש על החיים והופכים את החוויה בעולם הזה להרבה יותר עוצמתית, מיוחדת ומלאת אהבה!


Featured Posts