אף פעם לא היה לי חתול!!!

בוקר אחד לפני שבוע וחצי מצאנו חתול... על המתלה כביסה בחוץ מכורבל בתוך כל המצעים כי היה פשוט קפוא!

הכול התחיל כמה ימים לפני זה שהורדתי כביסה מהחבל... שמתי לב שהמצעים קצת מלוכלכים. בהתחלה לא ייחסתי למקרה חשיבות מיוחדת ,הנחתי שמשהו נפל לרצפה או שמשהו אחר ולא מעניין קרה! בנגלה החדשה של הכביסה כבר התחלנו לראות באופן יומי ודי ברור סימנים קטנים של כפות רגלים בעיקר על המצעים הנעימים והשמיכות ...

עכבר? חולדה? אופוסום:) ? חולד? שרקן? , כל פעם שבאנו הוא כבר לא היה!

ואז בוקר אחד זה קרה! פתאום ברק קורא לי "תראי... הוא כאן!" אני מגיעה וקולטת חתול מתוק וקטנטן מכורבל בין כל השמיכות על המתלה וישן עמוק בכזאת מתיקות... באותו רגע הלב של ברק ושלי פשוט נמס והבנו שאין ברירה ובפעם הראשונה בחיים בגיל 30 הולך להיות לנו חתול!

השם נבחר די בקלות והחלטנו לאור המצב לקרוא לו שמיכי! בימים הראשונים חסרי כל הבנה בחתולים חשבנו שמדובר בחתול זכר, אבל לאחר בדיקה בגוגל וחיפוש גופני שארך לפחות יומיים וגרר דיונים סוערים לגבי המרחק בין החורים מאחורה ומרדפים אחרי שמיכי :) שלא ממש הבין מה שני המשוגעים האלה רוצים ממנו... הבנו שמדובר בחתולה!

השם נשאר שמיכי, בנינו לה בית קטן במרפסת , קנינו קולר ואוכל ושמיכי אפילו הזמינה את מוסטאשה (החתולה עם השפם:)) שתארח לה חברה ותחמם אותה בלילה!

לא רק לנו אף פעם לא היה חתול גם ג'ימי וצ'ארלי חווים זאת בפעם הראשונה!

בימים האחרונים אנחנו עדים למחזה מדהים- ג'ימי מתאהב בשמיכי!!! כל היום יושב לידה ומחכה שתתייחס אליו.. בבוקר רץ לראות מה איתה ולא רוצה לבוא לישון בחדר אלא עם שמיכי! הוא מחכה לה כל יום ליד החלון של המרפסת ורק רוצה שהיא כבר תחזור מהטיול. תמיד ידענו שלג'ימי יש יצר אימהי חזק באופן מוזר:) הוא בסך הכול כלב עדין, מיוחד וסקרן ! גם שמיכי לאט לאט מתקרבת.... קצת חוששת אבל ג'ימי לא מוותר! מיום ליום הם ממש מתקרבים מרחרחים ומתקשרים:)

אם צ'ארלי הסיפור קצת שונה אמנם קטנה ומתוקה אבל שמגיע חתול היא נהיית כלבה שונה... נוהמת ומשתוללת כולה חסרת מודעות:) כאילו היא כלב שמירה ענק ... לשמיכי זה לא כל כך מפריע הרי מדובר באחת הכלבות הכי לא מאיימות שיש עם נביחה של עכבר, אבל היא בשלה! אין לי ספק שעם הזמן גם צ'ארלי תלמד את מקומה ושמיכי תהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה!!!

בינתיים קבלו תמונה, מבטיחים בהמשך (שצ'ארלי תירגע :)) תמונה משפחתית!!!


Featured Posts