חברות

כשהיא הגיעה הוא לא כל כך אהב אותה.... אפילו ניסה לתת לה ביס!!!

עברו כמה ימים ... בערך שבוע וחצי ואז זה קרה!

בהתחלה הוא שיחק אותה קשוח, לא התאים לו.... איך יכול להיות??? הוא היה הקטן והמתוק, אותו האורחים ליטפו ואהבו , הוא לא היה צריך לחלוק את הצעצועים, הוא יצא לבד לטיולים , קיבל את כל הפינוקים ובגדול את רוב תשומת הלב. ופתאום בלי שום התראה מוקדמת הבאנו הביתה ייצור קטן, רך ומתוק שגנב לו את כל ההצגה!!!

עברו ארבע שנים....

והיום,

הם ישנים יחד, אוכלים ביחד.. לפעמים אם לא שמתי לב אפילו מאותה הקערה :), הם מנקים אחד השנייה בעיקר בתוך האוזן שם הרי הכי טעים!, משחקים יחד וחולקים את כל הצעצועים... לפעמים ג'ימי חושב שצ'ארלי בעצמה סוג של צעצוע , נובחים ביחד גם אם לשני אין מושג על מה הרי אם אחד נובח כנראה שיש סיבה! מרחרחים כל גוש קקי, עשב, עץ, כלב, איש , ילד, סלע, אוטו וכל דבר אחר שיכול לעכב את הטיול ולהשאיר אותם בחוץ רק עוד קצת!

הם עושים יחד באלגן בבית! אין מצב שנצא ורק אחד חופשי בבית ויהיה באלגן ... סיפור אמיתי לגמרי, יום אחד יצאנו מהבית אז עוד ממש סמכנו אליהם והאוכל היה במדף התחתון במטבח, במקום הכי נגיש שקיים כשחזרנו גילנו שצ'ארלי החליטה להכין קוסקוס כי הרי יום שישי וזה רק נהוג! שקית שלמה של קוסקוס מפוזרת בכל הבית ושניהם משחקים אותה כאילו זה לא אני

.אבל הראיות הפלילו וכל הפה של צ'ארלי היה מלא בגרגירי קוסקוס קטנים ומנופחים לאחר הכנה:).

הם מטיילים יחד, נוסעים לחופשות יחד, הולכים לווטרינר יחד, רודפים אחרי חתולים ביחד ,שוכבים יחד שאחד מהם חולה ודואגים ללקק ולעשות ריח טוב בבית עם הרוק שלהם ,הכי כיף לחזור הביתה ולמצוא את צ'ארלי רטובה לגמרי בכל הפרווה כי ג'ימי החליט שהגיע הזמן למקלחת! הם לומדים יחד פקודות חדשות, ישנים כפיות ומשחקים תופסת או מלך הגבעה בכל הזדמנות!

הם דואגים אחד לשנייה, מטפלים אחד בשנייה ושומרים אחד על השנייה! חברות אמת!!!

כזאת שלא תלויה בכלום! מלאת אהבה ונטולת אגו לחלוטין!

היא הגיעה לפני יותר מארבע שנים , בהתחלה הוא לא אהב אותה אבל היא לא וויתרה והיום הם החברים הכי טובים!!!

#dog #lovedogs

Featured Posts